Dron eSTAR METEOR-9

Dron o rozmiarze 9cm posiadający tryb auto-powrotu, stabilizator lotu, 2 tryby prędkości oraz lekki, precyzyjny kontroler.
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: eSTAR
  • Dostępność: Jest Jest  (4 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 80,49 zł 99,00 zł
eStar METEOR-9  jest doskonałym narzędziem dla tych, którzy chcą osiągnąć radość z latania dronem. Urządzenie zostało zaprojektowane dla początkujących, więc nawet najmłodsi piloci mogą zabrać kontroler do ręki i rozpocząć naukę. Ze względu na niewielki rozmiar, eStar METEOR-9 nie obawia się trudnych warunków oraz lotów w pomieszczeniach. Dron wraz z kontrolerem bez problemu zmieści się w torebce lub plecaku, dzięki czemu możesz zabrać go ze sobą wszędzie!KONSTRUKCJA

Dron wykonany jest z wysokiej jakości, odpornego
na uderzenia plastiku. Dzięki najwyższej jakości 
materiałom, lot jest szybki i sprawny. Również 
w trakcie lotu możesz poczuć się bezpiecznie dzięki mocnym osłonom skrzydeł napędowych
                                                                              
      
 ROZMIAR I CECHY

Dron posiada rozpiętość skrzydeł 9 cm, dzięki czemu doskonale sprawdza się do latania w pomieszczeniach. 6-osiowa stabilizacja żyroskopu gwarantuje płynniejszy lot i łatwiejszą kontrolę. Drone mają też dwie różne prędkości lotu - początkujący mogą startować wolniej a bardziej doświadczeni piloci mogą korzystać z większej szybkości i wykonywać różne sztuczki.

 FUNKCJONALNOŚĆ

Dron posiada wiele zintegrowanych funkcji, które sprawiają, że lot staje się łatwiejszy i przyjemniejszy. 360-stopniowa awersja nie tylko pozwala uniknąć przeszkód, ale także sprawia, że ??lot staje się bardziej interesujący. Funkcja powrotu do punktu startowego zapewnia, że ??dron ??powróci do tego samego miejsca, z którego rozpoczął lot - jest to szczególnie korzystne, jeśli nastąpiła utrata kontroli lub szukasz gładszego lądowania.
 
             KONTROLER

Sterowanie dronem jest niezwykle łatwe i przyjemne dzięki lekkiemu kontrolerowi. Jest tak mały, że łatwo mieści się w torebce lub plecaku, dzięki czemu można go zabrać wszędzie!
BATERIA

Dron został zaprojektowany z myślą o amatorskich lotach wewnątrz pomieszczenia. Dzięki wbudowanej baterii, dron potrafi latać przez 6-7 minut i pokonywać dystans 50-70m co pozwala na loty dronem w pokojach, bez wstawania z kanapy.


           


SPECYFIKACJA >>TUTAJ<<